fbpx Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
0
Twój koszyk jest pusty

Access Bars® – odblokowanie Twojego potencjału.

Człowiek to wyjątkowa jednostka definiująca swoje zdrowie na wielu płaszczyznach. Jesteśmy nieustannie wibrującą energią, która łączy wiele punktów na mapie naszego ciała oraz umysłu. 

Ajurweda początkiem wszystkiego. 

Ajurweda, czyli „wiedza o życiu”, to tradycyjna medycyna indyjska zapoczątkowana ponad pięć tysięcy lat temu. Nazywana jest matką sztuki leczenia i łączy w sobie aspekty medyczne oraz głęboką filozofię. 

Wyróżnia ją przede wszystkim indywidualne oraz holistyczne podejście do tematu zdrowia. Każdy z nas jest niepowtarzalną jednostką, która potrzebuje spersonalizowanego wsparcia i troski. Ajurweda nierozerwalnie łączy ciało, umysł oraz duszę, opierając się na zasadzie naturalnej równowagi oraz życiu w zgodzie z naturą. 

To jeden z trzech największych systemów medycznych na świecie oficjalnie uznany w 1979 roku przez Światową Organizację Zdrowia.Ajurweda nie tylko leczy, ale przede wszystkim zapobiega występowaniu chorób. To integralne połączenie siły życiowej z nauką.

Błędne przekonania, czyli wewnętrzne blokady.

Kiedy się rodzimy, świat przyjmuje nas z otwartymi ramionami. Jesteśmy jak biała kartka gotowa do napisania swojej historii. Niestety, na przestrzeni lat przyjmujemy wiedzę oraz przekonania, które są nam wpajane. Z czasem kiełkują w nas boleśnie niczym ostre kolce cierni. 

Rodzice, szkoła oraz otoczenie podlewają w naszych umysłach te małe niewygodne nasiona, które często wyrastają na ogromne rośliny. Każdy kolec zagnieżdża się i powoduje ogromny ból w naszych duszach. Brak wiary w siebie, lęk, niepewność to tylko niektóre z nich. 

Na szczęście wszystkie te procesy są odwracalne dzięki zastosowaniu terapii manualnej Access Bars®. 

Czym jest Access Bars®?

Terapia manualna Access Bars® została opracowana ponad 20 lat temu w Stanach Zjednoczonych przez Garyego Daglasa. To energetyczny zabieg polegający na delikatnym masażu 32 punktów Bars znajdujących się na głowie. Odpowiednio stymulowane miejsca uwalniają przepływ skumulowanej energii odpowiedzialnej za różne obszary w naszym życiu, jak stres, myśli lub emocje. Dzięki zabiegowi Access Bars® uwolnisz zalegające traumy oraz blokady zarówno fizyczne jak i mentalne. 

Delikatny masaż prowadzi do rozładowania ładunków elektromagnetycznych wspomagających odzyskanie większej swobody we wszystkich sferach naszego życia. Uwolnione energetycznie punkty przestają stanowić niewygodną barierę.

Jakie korzyści daje terapia Access Bars®?

 • Otwiera umysł, poprawia jego klarowność, zmniejszając gonitwę myśli.
 • Zwiększa motywację do działania.
 • Przyczynia się do wzrostu radości, poczucia szczęścia.
 • Przynosi głębokie odprężenie. 
 • Pomaga w leczeniu migren, bezsenności, stanów lękowych, ataków paniki, depresji oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.
 • Niweluje stres i uczucie przytłoczenia. 
 • Wspomaga dbałość o zdrowie oraz kontrolę wagi.

Przeprowadzone w 2017 roku badania wykazały, że jedna 90- minutowa sesja Access Bars® znacznie redukuje intensywność objawów depresji oraz stanów lękowych. 

Access Bars doskonale sprawdza się także u dzieci, niwelując objawy:

 • ADHD
 • Stresu
 • Nocnego moczenia
 • Autyzmu
 • Bezsenności
 • Zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. 

Terapia energetyczna Access Bars® odmieniła życie niezliczonej liczbie pacjentów. Zmieniła ich przekonania i uwolniła zalegające latami traumy. Przełożyło się to na poprawę jakości ich życia oraz stworzyło przestrzeń do osiągania życiowych sukcesów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *