fbpx Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
0
Twój koszyk jest pusty

Kim jestem

Nazywam się Iwona Ciepał i jestem pasjonatką Ajurwedy. To ona pomogła mi odnaleźć drogę i pozwoliła żyć w zgodzie ze sobą. Moim pragnieniem jest pokazać Ci jak skorzystać z wewnętrznego potencjału i cieszyć się zdrowiem i szczęściem.

Perfekcyjna w każdej roli

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z potrzeby. Będąc w ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Doszło zapalenie krtani, męcząca alergia i chroniczny brak energii. Moje samopoczucie się pogarszało. Szukałam dla siebie pomocy i znalazłam ją w refleksoterapii. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa. Potrafiłam zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie co pozwoliło mi żyć pełnią życia – dbać o rodzinę i pracować na pełny etat, a pozostały czas przeznaczać na swoje pasje i zainteresowania.

Po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiajac pracę na etacie i zakochałam się w ajurwedzie. Doświadczam jej w swoim życiu na co dzień i chcę dzielić się tą wiedzą z innymi. Pomagam innym odzyskać spokój i zdrowie i wspieram w podążaniu swoją drogą.

yourveda7

Konsultantka z pasją

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia, członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów ajurwedy. refleksologiem. Kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach.

Jestem także refleksologiem, ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii. Jestem też praktykiem Access Bars®.

Holistycznym podejściem do zdrowia i człowieka interesuje się od wielu lat. Pasjonuje mnie naturoterapia i alternatywne metody leczenia oraz świadome dbanie o jakość życia. Właśnie dlatego Ajurweda jest mi tak bliska. Praktykuję ją od lat – począwszy od medytacji, przez jogę, aż po dietę. Wiedzę czerpię z wielu dziedzin życia. Weryfikuję ją i wprowadzam do mojej codzienności.

Iwona Ciepał konsultantka ajurwedy z owocami i warzywami

Natura daje mi moc

Ajurweda pomaga mi prowadzić aktywny tryb życia i przede wszystkim, cieszyć się każdą jego chwilą. To dzięki jej zaleceniom – stylowi życia, diecie i zabiegom, mam dobre samopoczucie, energię i motywację do działania. Kocham aktywność fizyczną, przede wszystkim tą, która daje mi możliwość kontaktu z przyrodą i możliwość docenienia jej piękna – wspinaczkę górską, wyprawy rowerowe czy jazdę na nartach. Uwielbiam podróże – poznawać nowych ludzi, ich życie, kulturę, kuchnię. Moją miłością jest Hiszpania i język hiszpański. Lubię poznawać nowe miejsca i cieszyć się pięknem natury!

Zapraszam Ciebie na konsultacje ogólne, których celem jest poprawa jakości życia i zdrowia. Korzystając ze swoich doświadczeń na drodze do zdrowia wspieram w odzyskiwaniu równowagi. Wspólnie z klientem szukamy rozwiązań, proponuję wspierające nawyki, uświadamiam to, co służy ciału i umysłowi a co działa na niekorzyść. Pasjonuje mnie psychologia ajurwedyjska i zaburzenia autoimmunologiczne.

AVcolor

Jeśli Ty również chcesz żyć świadomie i zdrowo, zadbać o swój stan umysłu, ducha i ciała,

skontaktuj się ze mną.