Poznajmy się!

Nazywam się Iwona Ciepał i jestem pasjonatką ajurwedy. To ona pomogła mi odnaleźć drogę i pozwoliła żyć w zgodzie ze sobą. Moim pragnieniem jest pokazać Ci jak skorzystać z wewnętrznego potencjału i cieszyć się zdrowiem i szczęściem.

PERFEKCYJNA W KAŻDEJ ROLI 

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z potrzeby. Będąc w ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Doszło zapalenie krtani, męcząca alergia i chroniczny brak energii. Moje samopoczucie się pogarszało. Szukałam dla siebie pomocy i znalazłam ją w refleksoterapii. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa.

Potrafiłam zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie co pozwoliło mi żyć na wysokich obrotach – dbać o rodzinę i pracować na pełny etat, a pozostały  czas przeznaczać na swoje pasje i zainteresowania. Tygodnie mijały niepostrzeżenie a weekendy kończyły się za szybko.  Aż w końcu po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami.

Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiając pracę na etacie i zakochałam się w Ajurwedzie. Doświadczam jej w swoim życiu na co dzień i chcę dzielić się tą wiedzą z innymi. Pomagam innym odzyskać spokój i zdrowie i wspieram w podążaniu swoją drogą. 

KONSULTANTKA Z PASJĄ

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia oraz refleksologiem. Kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach. Holistycznym podejściem do zdrowia i człowieka interesuje się od wielu lat. Pasjonuje mnie naturoterapia i alternatywne metody leczenia oraz świadome dbanie o jakość życia. Właśnie dlatego Ajurweda jest mi tak bliska. Praktykuję ją od lat – począwszy od medytacji, przez jogę, aż po dietę. Wiedzę czerpię z wielu dziedzin życia. Weryfikuję ją i wprowadzam do mojej codzienności.

NATURA DAJE MI MOC

Ajurweda pomaga mi prowadzić aktywny tryb życia i przede wszystkim, cieszyć się każdą jego chwilą. To dzięki jej zaleceniom – stylowi życia, diecie i zabiegom, mam dobre samopoczucie, energię i motywację do działania. Kocham aktywność fizyczną, przede wszystkim tą, która daje mi możliwość kontaktu z przyrodą i możliwość docenienia jej piękna – wspinaczkę górską, wyprawy rowerowe czy jazdę na nartach. Uwielbiam podróże – poznawać nowych ludzi, ich życie, kulturę, kuchnię. Moją miłością jest Hiszpania i język hiszpański. Lubię poznawać nowe miejsca i cieszyć się pięknem natury!

Jeśli Ty również chcesz żyć świadomie i zdrowo, zadbać o swój stan umysłu, ducha i ciała, skontaktuj się ze mną!