fbpx Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
0
Twój koszyk jest pusty

W czym może ci pomóc konsultacja Ajurwedyjska? 

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów leczniczych, który, ma na celu utrzymanie oraz przywrócenie zdrowia poprzez zachowanie odpowiedniego balansu zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Ajurweda jest także stylem życia, w którym dążymy do zachowania pełnej harmonii. Podążając tą ścieżką odpowiednie działania powinniśmy podejmować codziennie, a nie tylko w momentach zaburzeń wywołanych np. przez stres, chorobę czy ból. Konsultacja ajuwerdyjska pomoże ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i równowagę życiową.

Ajurweda pomoże Ci jeśli:

  • masz problemy z koncentracja i nie możesz się skupić na jednej rzeczy
  • nie masz energii i chęci do działania
  • masz obniżony nastrój i odczuwasz wewnętrzny niepokój
  • czujesz że coś Ci dolega i przez to nie możesz cieszyć się życiem tak jak byś chciała
  • z wiekiem czujesz się coraz gorzej – jesteś zmęczona i chcesz to zmienić
  • chcesz zmienić swoje przyzwyczajenie ale nie wystarcza Ci siły i motywacji – szybko wracasz do starych przyzwyczajeń

Jak przebiega konsultacja Ajurwedyjska?

Konsultacja ajurwedyjska znacznie różni się od wizyty u lekarza medycyny zachodniej. Podczas konsultacji, która trwa ok. 1,5 h, omawiamy dotychczasowe życie, stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo ważna jest szczerość i zaufanie, ponieważ tylko wtedy jestem w stanie zaproponować Ci odpowiednią terapię i działania, które poprawią Twoje samopoczucie.

Ważnym elementem jest motywacja. Bardzo dużo zależy od pracy jaką Ty włożysz aby osiągnąć cel. Moja rola, czyli zalecenia i wsparcie  – to tylko połowa sukcesu.

Konsultacja bezpośrednia ok.1,5 godziny

Zaczynamy od krótkiego wywiadu, na podstawie którego ustalimy twoją konstytucję według Ajurwedy. Następnie przeanalizujemy Twoją dietę oraz nawyki, by rozpoznać źródła Twoich problemów zdrowotnych. Ustalimy również Twoje predyspozycje mentalne i sprawdzimy, które z dolegliwości mają podłoże emocjonalne. Na koniec przygotuję dla Ciebie zalecenia i terapie, które pozwolą ci wejść na ścieżkę zdrowia. Będę wsparciem dla Ciebie we właściwym wdrażaniu zaleceń.

Konsultacja on – line ok. 1 godziny

Konsultacja on-line trwa ok. 1 godziny. Spotkanie poprzedza wypełnienie kwestionariusza i ankiety dotyczącej stanu zdrowia, które usprawni nasze spotkanie. Wypełniony kwestionariusz wraz z innymi dokumentami (np. badaniami diagnostycznymi)  trzeba  wysłać maksymalnie 2 dni przed konsultacją. Jeśli dokumenty nie zostaną dostarczone, termin wizyty może się nieco przesunąć.

Co dalej?

Po konsultacji (bezpośredniej i on-line) w ciągu 7 dni prześlę Ci pełen pakiet zaleceń. Zalecenia te poznasz już podczas wizyty, ale spiszę je dla Ciebie,  aby łatwo było z nich korzystać.

W zaleceniach będą znajdować się informacje dotyczące stylu życia, diety, spożywania ziół, zabiegów, masażu lub innych zabiegów ajurwedyjskich.  Otrzymasz listę pokarmów zalecanych i niewskazanych dla Twojej konstytucji ciała oraz wskazówki dotyczące ćwiczeń fizycznych.

Jeśli chcesz zapoznać się z Ajurwedą i dowiedzieć się jaką jesteś doszą, poznać narzędzia do polepszenia zdrowia i samopoczucia możesz skorzystać z pojedynczego spotkania a jeśli chcesz wziąć udział w dłuższym procesie, zaprzyjaźnić się i zaprosić ją do swojego życia skorzystaj z pakietu konsultacji.