Jak przebiegają konsultacje?

W czym może ci pomóc konsultacja Ajurwedyjska? 

Ajurweda jest jednym z najstarszych systemów leczniczych, który, ma na celu utrzymanie oraz przywrócenie zdrowia poprzez zachowanie odpowiedniego balansu zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Ajurweda jest także stylem życia, w którym dążymy do zachowania pełnej harmonii. Podążając tą ścieżką odpowiednie działania powinniśmy podejmować codziennie, a nie tylko w momentach zaburzeń wywołanych np. przez stres, chorobę czy ból. Konsultacja ajuwerdyjska pomoże ci poznać i zrozumieć, co możesz robić na co dzień, by zachować dobre zdrowie, świetne samopoczucie i równowagę życiową.

Jak przebiega konsultacja Ajurwedyjska?

Konsultacja ajurwedyjska znacznie różni się od wizyty u lekarza medycyny zachodniej. Podczas konsultacji, która trwa ok. 1,5 h, omawiamy dotychczasowe życie, stan fizyczny i emocjonalny. Bardzo ważna jest szczerość i zaufanie, ponieważ tylko wtedy jestem w stanie zaproponować Ci odpowiednią terapię i działania, które poprawią Twoje samopoczucie. Ważnym elementem jest motywacja. Bardzo dużo zależy od pracy jaką Ty włożysz aby osiągnąć cel. Moja rola, czyli zalecenia i wsparcie  – to tylko połowa sukcesu.

Konsultacja bezpośrednia ok.1,5 godziny

Zaczynamy od krótkiego wywiadu, na podstawie którego ustalimy twoją konstytucję według Ajurwedy. Następnie przeanalizujemy Twoją dietę oraz nawyki, by rozpoznać źródła Twoich problemów zdrowotnych. Ustalimy również Twoje predyspozycje mentalne i sprawdzimy, które z dolegliwości mają podłoże emocjonalne. Na koniec przygotuję dla Ciebie zalecenia i terapie, które pozwolą ci wejść na ścieżkę zdrowia. Będę wsparciem dla Ciebie we właściwym wdrażaniu zaleceń.

Cena: 170 zł

Konsultacja on – line ok. 1 godziny

Konsultacja on-line trwa ok. 1 godziny. Spotkanie poprzedza wypełnienie kwestionariusza i ankiety dotyczącej stanu zdrowia, które usprawni nasze spotkanie. Wypełniony kwestionariusz wraz z innymi dokumentami (np. badaniami diagnostycznymi)  trzeba  wysłać maksymalnie 2 dni przed konsultacją. Jeśli dokumenty nie zostaną dostarczone, termin wizyty może się nieco przesunąć.

Cena: 150 zł

Co dalej?

Po konsultacji (bezpośredniej i on-line) w ciągu 7 dni prześlę Ci pełen pakiet zaleceń. Zalecenia te poznasz już podczas wizyty, ale spiszę je dla Ciebie,  aby łatwo było z nich korzystać.

W zaleceniach będą znajdować się informacje dotyczące stylu życia, diety, spożywania ziół, zabiegów, masażu lub innych zabiegów ajurwedyjskich.  Otrzymasz listę pokarmów zalecanych i niewskazanych dla Twojej konstytucji ciała oraz wskazówki dotyczące ćwiczeń fizycznych.