fbpx Skip to content
Szkolenie idealne dla kobiet, które czują się przytłoczone nadmiarem obowiązków i odczuwają symptomy wypalenia.

szkolenie online

3 KROKI DO POKONANIA

PRZEMĘCZENIA I WYPALENIA

Z AJURWEDĄ

Korzystaj z metod Ajurwedy,

aby zyskać spokój umysłu 

i ciało pełne energii.

22 MAJA 2024R.  GODZ. 19:00
Projekt bez nazwy (9)

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU:

  • Poznasz założenia Ajurwedy i zrozumiesz jak ta starożytna “wiedza o życiu” pomoże Ci zwalczyć przemęczenie.
  • Poznasz znaki i symptomy wypalenia oraz zrozumiesz jak je rozpoznać w zależności od osobowości.
  • Dowiesz się jak Ajurweda może pomóc w radzeniu sobie z wypaleniem. Otrzymasz konkretną wiedzę na temat diety, stylu życia i praktyk, które wspierają zdrowie i równowagę.

SZKOLENIE PROWADZI: 

IWONA CIEPAŁ 

Certyfikowana Konsultantka Ajurwedy, refleksolożka, organizatorka 
I Festiwalu Ajurwedy w Krakowie.

O mnie

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z osobistej potrzeby. W okresie ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Moje samopoczucie się pogarszało. W poszukiwaniu pomocy trafiłam na refleksoterapię, co stało się punktem zwrotnym. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa. 

Po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiając pracę na etacie i zakochałam się w Ajurwedzie. Teraz codziennie doświadczam jej wpływu na swoje życie i pragnę podzielić się tą cenną wiedzą z innymi. Moją misją jest pomaganie kobietom korzystać z Ajurwedy, aby mogły żyć w zachwycie i realizować swoje pasje.

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia (kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach), członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy. Jestem organizatorką I Festiwalu Ajurwedy, który odbył się w styczniu 2023r. w Krakowie. Jestem także refleksologiem (ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii) oraz praktykiem Access Bars®.Cały czas się doszkalam i pogłębiam wiedzę na różnych kursach. 

12 (2)

Poznaj moc Ajurwedy, skorzystaj z prostych narzędzi i przywróć blask swojemu życiu.

OPINIE

Tekst alternatywny: Uśmiechnięta kobieta w białej koszuli i niebieskich jeansach siedzi na czarnym stołku, trzymając miedzianą butelkę w dłoniach.