fbpx Skip to content

Odbierz darmowy ebook

Odkryj 7 Ajurwedyjskich Rytuałów, które Wzmocnią Twój Układ Nerwowy i Udpornią Cię na Stres

Ten ebook jest specjalnie dla Ciebie, jeśli:

  • Czujesz się, że ciągły stres i napięcie negatywnie wpływają na Twoje codzienne życie.
  • Pragniesz, aby Twoje życie było pełne zdrowia i energii.
  • Marzysz o tym, aby poczuć głęboką harmonię między ciałem a umysłem.
Projekt bez nazwy (34)

Korzystając z tego ebooka, z łatwością wprowadzisz ajurwedyjskie praktyki do swojego życia, co pozwoli Ci odzyskać harmonię i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim wzmocni Twój układ nerwowy.

Dzięki zastosowaniu opisanych rytuałów, zredukujesz poziom codziennego stresu, który jest jednym z głównych zagrożeń dla zdrowia psychicznego.

Wzmacniając odporność swojego układu nerwowego, będziesz miała lepszą kontrolę nad swoimi reakcjami emocjonalnymi i psychicznymi, a to przyczyni się do głębszego wewnętrznego spokoju i ogólnej poprawy jakości życia.

O mnie

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z osobistej potrzeby. W okresie ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Moje samopoczucie się pogarszało. W poszukiwaniu pomocy trafiłam na refleksoterapię, co stało się punktem zwrotnym. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa. 

Po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiając pracę na etacie i zakochałam się w Ajurwedzie. Teraz codziennie doświadczam jej wpływu na swoje życie i pragnę podzielić się tą cenną wiedzą z innymi. Moją misją jest pomaganie kobietom korzystać z Ajurwedy, aby mogły żyć w zachwycie i realizować swoje pasje.

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia (kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach), członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy. Jestem organizatorką I Festiwalu Ajurwedy, który odbył się w styczniu 2023r. w Krakowie. Jestem także refleksologiem (ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii), trenerem Radykalnego Wybaczania oraz praktykiem Access Bars® Cały czas się doszkalam i pogłębiam wiedzę na różnych kursach.

www.radoslawkazmierczak.com

Korzystaj z metod Ajurwedy aby wzmocnić układ nerwowy i cieszyć się spokojem i radością.