fbpx Skip to content

Marzysz o zdrowym, harmonijnym i pełnym energii życiu?

Odbierz darmowy poradnik

Ten poradnik jest specjalnie dla Ciebie, jeśli:

  • Czujesz się przemęczony i szukasz naturalnych metod na poprawę swojej energii życiowej. Znajdziesz tu sprawdzone ajurwedyjskie techniki detoksykacji i odżywiania, które pomogą Ci przywrócić witalność i siły witalne.
  • Pragniesz skutecznie zarządzać stresem i emocjami. Odkryj starożytne praktyki medytacyjne i techniki relaksacyjne, które pozwolą Ci na głębsze połączenie z własnym ciałem i umysłem, redukując jednocześnie poziom stresu.
  • Marzysz o głębokim i odświeżającym śnie. Poznaj ajurwedyjskie rytuały i zalecenia dotyczące snu, które pomogą Ci uzyskać lepszą jakość wypoczynku, dzięki czemu każdego dnia będziesz budzić się pełen energii i gotowy do działania.
Ajurweda to klucz do osiągnięcia Twoich celów zdrowotnych i życiowych! W tym poradniku odkryjesz łatwe do wprowadzenia działania, które mają moc przekształcania codzienności. Poznasz korzyści płynące z ajurwedyjskich praktyk i uzyskasz praktyczne wskazówki, jak włączyć je do swojej codziennej rutyny. Nie musisz robić rewolucji, by cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.
iwona_studio_11-2023_rk_2355

O mnie

Jestem pasjonatką Ajurwedy.

To ona pomogła mi odnaleźć drogę i pozwoliła żyć w zgodzie ze sobą. Moim pragnieniem jest pokazać Ci jak skorzystać z wewnętrznego potencjału i cieszyć się zdrowiem i szczęściem.


Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia, członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy.


Kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach. Jestem także refleksologiem, ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii, a także praktykiem zabiegów Access Bars®.