fbpx Skip to content

 

KURS ONLINE

 

Pokonaj wypalenie i poczuj ponownie harmonię w swoim życiu dzięki metodom Ajurwedy. 

Odkryj Ajurwedyjskie Sekrety, które pomogą ci przezwyciężyć wypalenie i stawić czoła stresowi.

IwonaCiepal_LP

Czujesz się zmęczona, zestresowana i wypalona?

Nadszedł czas na zmianę. Ten kurs pomoże Ci odzyskać równowagę, zregenerować energię i cieszyć się życiem na nowo.
Skorzystaj z praktycznych metod Ajurwedy, specjalnie dostosowanych do potrzeb kobiet. Naucz się, jak efektywnie dbać o swoje zdrowie, emocje i ducha, aby każdy dzień był pełen radości i harmonii.

Dostrzegasz wokół siebie uśmiechnięte, szczęśliwe i spełnione kobiety, które doskonale łączą życie zawodowe z rodziną i pasjami.

 

A co z Tobą?

 

Brakuje Ci energii do działania.

Budzisz się każdego ranka zmęczona.

Praca nie sprawia Ci już przyjemności.

 Tracisz zainteresowanie planami najbliższych.

 Czujesz, jakby Twoje ciało się rozpadało. 

Chciałabyś żyć jak one – zadowolona i pełna życia, ale nie wiesz, skąd czerpać siły i motywację?

Mam dla Ciebie rozwiązanie! W tym kursie chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą i prowadzić Cię zgodnie z zaleceniami Ajurwedy, starożytnej, sprawdzonej i skutecznej medycyny.

Pozwól mi pomóc Ci wyjść ze stanu wypalenia i na nowo przywrócić blask Twojemu życiu.

Doświadczasz częstych syndromów wypalenia?

 

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Jesteś przytłoczona codziennymi zadaniami 

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Każdego ranka budzisz się zmęczona i wyczerpana.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Twój sen jest nieregularny: budzisz się o 3 nad ranem i nie możesz zasnąć.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Straciłaś zainteresowanie rzeczami, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Czujesz bóle w ciele.

 
 

To tylko niektóre z objawów, które mogą świadczyć o syndromie wypalenia. Jeśli rozpoznajesz te sygnały u siebie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dotyka Cię wypalenie. Ważne jest, abyś zareagowała na te ostrzeżenia i nie pozwoliła na pogłębianie się niedyspozycji.

DLA KOGO JEST TEN KURS ? 

Ten kurs jest idealny, jeśli:

Codziennie czujesz dużo stresu i żyjesz w ciągłym napięciu.

Masz wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko i nie robisz postępów.

Zmagasz się z różnymi problemami zdrowotnymi m.in. nerwica, depresja i nadciśnienie.

Jesteś przeładowana obowiązkami i czujesz, że brakuje Ci czasu na wszystko.

Nie znajdujesz czasu na swoje pasje i zainteresowania.

Cierpisz na chroniczne bóle, takie jak bóle głowy, mięśni czy żołądka.

Dla kogo NIE JEST ten kurs: 

Ten kurs nie jest odpowiedni, jeśli:

  • Oczekujesz efektów bez własnego zaangażowania i pracy nad sobą.
  • Nie jesteś gotowa zrezygnować z roli „cierpiętnicy” i aktywnie pracować nad swoim rozwojem.
  • Szukasz cudownych, natychmiastowych metod na odzyskanie energii.
  • Preferujesz szybkie rozwiązania w postaci medykamentów zamiast długotrwałej pracy nad sobą, która przynosi trwałe efekty.
  • Nie jesteś otwarta na nowe podejścia i metody pracy nad własnym ciałem i umysłem.
  • Oczekujesz, że kurs będzie magicznym rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów bez potrzeby refleksji i zmiany nawyków.

Podczas kursu przeprowadzę Cię 

przez PROCES 4P.

Realizując po kolei każdy moduł, przejdziesz od WYPALENIA do RADOŚCI. 

yourVeda_plansza_ostateczna2

 

POZNAJ

Poznasz koncepcję zdrowia Ajurwedy, jej fundamenty oraz poznasz unikalną mieszankę żywiołów, z jakich jesteś złożona. Nauczysz się rozpoznawać sygnały nierównowagi na poziomie ciała i umysłu. Dowiesz się jak do syndromu wypalenia podchodzi Ajurweda. 

 

POCZUJ

Poczujesz siebie, swoje ciało i emocje. Nauczysz się nawyków, które pozwolą nawiązać kontakt z samą sobą. Poznasz sposoby dbania o zmysły, które pełnią kluczową rolę w odbieraniu otoczenia i dostarczają wrażeń sensorycznych.  

 

PRAKTYKUJ

Poznasz ajurwedyjskie sposoby na przezwyciężenie wypalenia i radzenia sobie ze stresem – otrzymasz listę produktów, ziół i suplementów wzmacniających system nerwowy, propozycję wspierającej aktywności fizycznej oraz poznasz praktyki na wzmocnienie umysłu i radzenie sobie z emocjami. 

 

PRZECIWDZIAŁAJ

Dostaniesz wskazówki jak na bieżąco przeciwdziałać stresowi oraz ciekawostki na temat wspierającego wystroju wnętrza, które może mieć znaczący wpływ na nastrój i samopoczucie.

KORZYŚCI JAKIE DA CI KURS:

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Nauczysz się podstawowych zasad Ajurwedy, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak funkcjonować zgodnie z naturalnym rytmem przyrody.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Odkryjesz, jak można wspierać własne zdrowie i dobre samopoczucie, korzystając z naturalnych metod i środków, które są łatwo dostępne i skuteczne.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Poznasz różne techniki i ćwiczenia, w tym techniki oddechowe, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie ze stresem i napięciem.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Dowiesz się, jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby wzmocnić swój system nerwowy, co jest kluczowe w radzeniu sobie z wypaleniem.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Nauczysz się, jak wprowadzić proste, ale efektywne zmiany w swoim odżywianiu i stylu życia, aby lepiej dbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

JAK ZMIENI SIĘ TWOJE ŻYCIE, JEŚLI WYJDZIESZ Z WYPALENIA DZIĘKI AJURWEDZIE

Zauważysz znaczną poprawę swojej kondycji fizycznej, co pozwoli Ci cieszyć się większą energią do działania i mniejszym zmęczeniem podczas codziennych czynności.

Znajdziesz ponownie radość w małych rzeczach, które wcześniej wydawały się rutynowe.

Nauczysz się lepiej rozumieć swoje potrzeby i emocje, co pozwoli Ci budować głębszą relację ze sobą samą, akceptując swoje mocne strony i słabości.

Zyskasz czas i energię, by rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje, które wcześniej były zaniedbane.

Poprawa Twojego samopoczucia pozwoli na odbudowanie i pogłębienie relacji z bliskimi oraz znajomymi, umożliwiając budowanie silniejszych i bardziej satysfakcjonujących więzi.

Nauczysz się technik radzenia sobie ze stresem, co pomoże Ci zachować spokój i zrównoważenie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Dzięki technikom relaksacyjnym i właściwej regulacji rytmu dobowego, poprawi się jakość Twojego snu, co bezpośrednio wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Odkryjesz zasady ajurwedyjskiej diety, która pomoże Ci dostosować odżywianie do swoich indywidualnych potrzeb, wspierając naturalne procesy organizmu.

Życie nie stanie się magicznie pozbawione trudności i stresów, ale zmieni się Twoje nastawienie i sposób reagowania na te sytuacje.
Zdobędziesz umiejętność radzenia sobie w trudnych chwilach i zadbania o siebie na poziomie ciała, duszy i umysłu.Tylko holistyczna troska o siebie przyniesie oczekiwane efekty.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KURSU

 

DEDYKOWANA PLATFORMA SZKOLENIOWA

Kurs odbędzie się na profesjonalnej platformie edukacyjnej. Po zakupie otrzymasz dostęp do swojego konta, gdzie znajdziesz wszystkie materiały i nagrania kursu.

platforma szkoleniowa

 

AUTORSKIE MODUŁY I LEKCJE

Program kursu składa się z siedmiu szczegółowo zaplanowanych modułów. Każdy moduł podzielony jest na serię lekcji, które stopniowo wprowadzą Cię w tematykę kursu.

moduly,lekcje

 

SPOTKANIA NA ŻYWO

Podczas kursu przewidziane są dwa spotkania na żywo, podczas których będziesz miała możliwość zadawania pytań i dyskutowania o treściach kursu. Spotkania zostaną nagrane i udostępnione na platformie dla wszystkich uczestników.

spotkania na żyw

 

WORKBOOK

Każda uczestniczka otrzyma zeszyt ćwiczeń, który pomoże w samodzielnym przerabianiu materiału i utrwaleniu zdobytej wiedzy.

wbook

 

MATERIAŁY W FORMIE PDF

Otrzymasz dostęp do różnorodnych materiałów – przepisów, instrukcji, checklist – które będziesz mogła wydrukować i wykorzystać w trakcie kursu.

mat. pdf

 

ZAMKNIĘTA GRUPA

Jako uczestniczka kursu zyskasz dostęp do ekskluzywnej, zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie to miejsce wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń, gdzie będziesz mogła kontaktować się bezpośrednio z innymi uczestniczkami oraz ze mną, opiekunem projektu.

grupa_fb


ROCZNY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Wszystkie materiały kursowe będą dostępne na platformie przez 12 miesięcy, co da Ci wystarczająco dużo czasu na ich przyswojenie i wykorzystanie w praktyce.

dostęp

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Ciepał  i jestem certyfikowaną Konsultantką Ajurwedy, refleksolożką, organizatorką I Festiwalu Ajurwedy w Krakowie.

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z osobistej potrzeby.

W ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Moje samopoczucie się pogarszało. W poszukiwaniu pomocy trafiłam na refleksoterapię, co stało się punktem zwrotnym. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa. 

Dzięki temu odkryciu mogłam w pełni zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Miałam energię by żyć pełnią życia, jednocześnie dbając o rodzinę i angażując się w pełny etat zawodowy.

Po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiając pracę na etacie i zakochałam się w Ajurwedzie. Teraz codziennie doświadczam jej wpływu na swoje życie i pragnę podzielić się tą cenną wiedzą z innymi. Moją misją jest pomaganie kobietom korzystać z Ajurwedy, aby mogły żyć w zachwycie i realizować swoje pasje.

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia (kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach), członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy. Jestem organizatorką I Festiwalu Ajurwedy, który odbył się w styczniu 2023r. w Krakowie. 

Jestem także refleksologiem (ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii) oraz praktykiem Access Bars®.

Cały czas się doszkalam i pogłębiam wiedzę na różnych kursach. 

Ajurwedę praktykuję od 15  lat – począwszy od medytacji, przez jogę, aż po dietę. Wiedzę weryfikuję i wprowadzam do mojej codzienności. To dzięki stylowi życia, diecie i zabiegom, mam dobre samopoczucie, energię i motywację do działania. Kocham aktywność fizyczną, przede wszystkim tą, która daje mi możliwość kontaktu z przyrodą i możliwość docenienia jej piękna – wspinaczkę górską, wyprawy rowerowe czy jazdę na nartach.

Pomogłam wielu osobom, głównie kobietom, uporać się z dolegliwościami i poważnymi chorobami. 

www.radoslawkazmierczak.com

Poznaj moc Ajurwedy, skorzystaj z prostych narzędzi i przywróć blask swojemu życiu.

CO MÓWIĄ O MNIE I PRACY ZE MNĄ

 

SPRAWDŹ JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI KURS

Po zakończeniu kursu będziesz znała sposoby dbania o energię, będziesz gotowa by każdy dzień przeżywać z pasją. Kurs ten jest zaprojektowany, aby pomóc Ci odzyskać równowagę ciała, umysłu i duszy, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zwiększoną energię.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24 

Nauczysz się, jak wykorzystać konkretne narzędzia i strategie ajurwedyjskie do radzenia sobie z wypaleniem zawodowym i życiowym.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Otrzymasz wskazówki dotyczące diety, ćwiczeń, medytacji i innych praktyk, które pomogą Ci żyć zdrowiej i bardziej świadomie.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Opanujesz praktyczne techniki, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie ze stresem, zapewniając spokój umysłu i serca pełne radości.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Nawiążesz kontakty z innymi kobietami, które również dążą do przezwyciężenia wypalenia i cieszenia się życiem, oferując wzajemne wsparcie i inspirację.

stat_0_24dp_FILL0_wght400_GRAD0_opsz24

Odzyskasz równowagę między życiem zawodowym a osobistym, co pozwoli Ci czerpać więcej satysfakcji z obu tych obszarów.

Przywróć swoje marzenia do życia! Gdy odzyskasz równowagę i zdrowie, zyskasz więcej czasu i energii na swoje pasje i marzenia. Zrealizuj to, o czym zawsze marzyłaś. Zainwestuj w siebie i dołącz do kursu już dziś! Odkryj, jak pełne życie może być Twoje życie, kiedy jesteś w harmonii ze swoim ciałem i umysłem.

3 BONUSY, DZIĘKI KTÓRYM SZYBCIEJ ZOBACZYSZ REZULTATY

Nagranie webinaru ENERGIA ŻYCIA. ODZYSKAJ WITALNOŚĆ DZIĘKI NOWYM NAWYKOM – wartość 69 zł.

Nagrany webinar o nawykach ajurwedyjskich, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie. Na webinarze poznasz jakie to nawyki, jak je wprowadzić do życia i wytrwać w ich stosowaniu. Nie musisz robić rewolucji w swoim życiu ale małymi krokami poczuć entuzjazm i pozytywne nastawienie.

Energia życia. Odzyskaj witalność dzięki dobrym nawykom

Nagranie webinaru REAKCJA AUTOIMMUNOLOGICZNA Z PERSPEKTYWY AJURWEDY – warTOŚĆ 99 zł

Nagrany webinar, na którym dowiesz się jak Ajurweda traktuje reakcje autoimmunologiczne tj. alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, insulinooporność, choroby tarczycy, choroba Leśniewskiego – Crohna itp. Z webinaru dowiesz się: jakie czynniki wpływają na rozwój chorób, czym są stany zapalne, skąd się biorą i jaki wpływ mają przewlekłe stany zapalne na organizm, jaki wpływ ma otoczenie na reakcje autoimmunologiczne, jak zmiana przekonań ma realny wpływ na zdrowie.

reakcja autoimmunologiczna z perspektywy ajurwedy (3)

Nagranie webinaru HARMONIA SMAKÓW W AJURWEDZIE – KLUCZ DO ZDROWIA I RÓWNOWAGI – wartość 69 zł. 

Podczas tego webinaru poznasz sześć podstawowych smaków w Ajurwedzie i ich wpływ na Twoją równowagę, rozumiesz, które smaki są korzystne dla Twojej konstytucji i stanu zdrowia, a które należy spożywać z umiarem, odkryjesz sekrety przygotowywania ajurwedyjskich dań, które wzmacniają Twoją witalność i równowagę, dowiesz się, jakie są zasady komponowania posiłków, aby wspierać zdrowie i dobre trawienie, otrzymasz praktyczne wskazówki, jak wprowadzić w życie zasady ajurwedyjskiego podejścia do jedzenia i smaków.

webinar dotyczący smaków w Ajurwedzie

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I AKTYWUJ DOSTĘP DO KURSU

WERSJA PODSTAWOWA

WARTOŚĆ KURSU: 1429 zł

CENA KURSU: 389 zł 

✔️ 14 lekcji video w formie prezentacji/wykładów o wartości 700 zł 

✔️ 17 arkuszy do druku o wartości 340 zł 

✔️ workbook o wartości 89 zł 

✔️ dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku o wartości 300 zł 

✔️ dostęp do kursu na rok 

WERSJA PREMIUM

WARTOŚĆ KURSU:  1429 zł

WARTOŚĆ BPNUSÓW: 1237 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 2666 ZŁ
CENA KURSU: 689 zł

✔️ 14 lekcji video w formie prezentacji/wykładów o wartości 700 zł 

✔️ 17 arkuszy do druku o wartości 340 zł 

✔️ workbook o wartości 89 zł 

✔️ dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku o wartości 300 zł 

✔️ dostęp do kursu na rok

BONUSY:

🔥2 sesje Q&A trwające 2h na żywo o wartości 1000 zł. sesje będą nagrywane i udostępnione 

+ Nagranie webinaru ENERGIA ŻYCIA. ODZYSKAJ WITALNOŚĆ DZIĘKI NOWYM NAWYKOM o wartości 69 zł.

+ Nagranie webinaru REAKCJA AUTOIMMUNOLOGICZNA Z PERSPEKTYWY AJURWEDY o wartości 99 zł

+ Nagranie webinaru HARMONIA SMAKÓW W AJURWEDZIE – KLUCZ DO ZDROWIA I RÓWNOWAGI o wartości 69 zł. 

Masz czas na dołączenie do kursu jeszcze przez ...

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przywróć blask swojemu życiu i dołącz do kursu już teraz!

Jeśli ciągle jeszcze masz wątpliwości lub pytania, napisz do mnie na kontakt@yourveda.pl lub zadzwoń +48602343966.