fbpx Skip to content

 

 

Od wypalenia do radości. 

Kurs Ajurwedy dla aktywnych kobiet.

Poznaj praktyczne techniki ajurwedyjskie, które pomogą Ci przezwyciężyć wypalenie i stawić czoła stresowi.

7fcff71a-e903-4a2c-a561-e0877a6fbe3c
Laptop stojący na biurku z otwartą stroną internetową prezentującą kurs Ajurwedy dla aktywnych kobiet, z Iwoną Ciepał jako konsultantką ajurwedyjską.

Jesteś zmęczona, zestresowana i wypalona?

Czas na zmianę.
Kurs pomoże Ci wrócić do równowagi, odzyskać energię i cieszyć się życiem ponownie. Dzięki praktycznym naukom Ajurwedy, dostosowanym do potrzeb kobiet, nauczysz się jak zadbać o swoje zdrowie, emocje i ducha.

Widzisz wokół siebie uśmiechnięte, szczęśliwe i spełnione kobiety, które realizują się zawodowo, mają rodzinę i jeszcze czas i ochotę na oddawanie się swoim pasjom.

A TY?

 nie masz siły na nic

 co rano budzisz się zmęczona 

 masz niechęć do pracy 

 nie interesuje Cię plany najbliższych

 czujesz jakby Twoje ciało się rozpadło na kawałki 

Pragniesz żyć jak one, zadowolone kobiety, ale nie masz siły i nie wiesz jak znaleźć motywację i energię do działania. 

Znam rozwiązanie! W tym kursie pragnę podzielić się moją wiedzą i poprowadzić Cię zgodnie z zaleceniami starej, sprawdzonej i skutecznej Ajurwedy, aby wyjść ze stanu wypalenia i na nowo przywrócić blask swojemu życiu.

Doświadczasz częstych syndromów wypalenia? 

🔸 jesteś przytłoczona codziennymi zadaniami 

🔸 budzisz się zmęczona i wyczerpana każdego poranka 

🔸Twój sen jest chaotyczny, budzisz się o 3 nad ranem i nie możesz zasnąć 

🔸nie masz siły na robienie rzeczy, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność

🔸 masz bóle w ciele

To tylko niektóre z objawów świadczące o syndromie wypalenia. Jeśli rozpoznajesz je u siebie, to być może syndrom wypalenia dotyczy Ciebie. Ważne aby w porę zareagować i nie pozwolić na pogłębianie się niedyspozycji.

Dla kogo JEST ten kurs: 

✔️ czujesz na co dzień dużo stresu i żyjesz w ciągłym napięciu 

✔️ masz wrażenie, że kręcisz się w kółko

✔️doświadczasz różnego rodzaju problemów zdrowotnych np. nerwica, depresja, nadciśnienie 

✔️ jesteś przeładowana obowiązkami 

✔️ nie znajdujesz czasu na swoje pasje 

✔️ doświadczasz bólu w ciele np. bóle głowy, mięśni, żołądka itp.

Dla kogo NIE JEST ten kurs: 

✔️ dla kobiet, które oczekują efektów bez samodzielnej pracy i zaangażowania w proces 

✔️ dla kobiet, które nie są gotowe zrezygnować z bycia “cierpiętnicą”

✔️ dla kobiet szukających cudownych metod odzyskania energii

✔️ dla kobiet, które preferują cudowne medykamenty dla szybkiego efektu, zamiast pracy ze sobą, która przynosi długotrwały efekt.

PROCES 4P

PROCES 4P

Podczas kursu przeprowadzę Cię przez PROCES 4P.

Realizując po kolei każdy moduł, przejdziesz od WYPALENIA do RADOŚCI. 

 

POZNAJ

Poznasz koncepcję zdrowia Ajurwedy, jej fundamenty oraz poznasz unikalną mieszankę żywiołów, z jakich jesteś złożona. Nauczysz się rozpoznawać sygnały nierównowagi na poziomie ciała i umysłu. Dowiesz się jak do syndromu wypalenia podchodzi Ajurweda. 

 

POCZUJ

Poczujesz siebie, swoje ciało i emocje. Nauczysz się nawyków, które pozwolą nawiązać kontakt z samą sobą. Poznasz sposoby dbania o zmysły, które pełnią kluczową rolę w odbieraniu otoczenia i dostarczają wrażeń sensorycznych.  

 

PRAKTYKUJ

Poznasz ajurwedyjskie sposoby na przezwyciężenie wypalenia i radzenia sobie ze stresem – otrzymasz listę produktów, ziół i suplementów wzmacniających system nerwowy, propozycję wspierającej aktywności fizycznej oraz poznasz praktyki na wzmocnienie umysłu i radzenie sobie z emocjami. 

 

PRZECIWDZIAŁAJ

Dostaniesz wskazówki jak na bieżąco przeciwdziałać stresowi oraz ciekawostki na temat wspierającego wystroju wnętrza, które może mieć znaczący wpływ na nastrój i samopoczucie.

KORZYŚCI JAKIE DA CI KURS

⭐️ Nauczysz się podstawowych zasad Ajurwedy, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak funkcjonować zgodnie z naturalnym rytmem przyrody. To wiedza, która pomoże Ci zharmonizować swoje życie z naturą.

⭐️ Odkryjesz, jak można wspierać własne zdrowie i dobre samopoczucie, korzystając z naturalnych metod i środków, które są łatwo dostępne i skuteczne.

⭐️ Poznasz różne techniki i ćwiczenia, w tym techniki oddechowe, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie ze stresem i napięciem.

⭐️ Dowiesz się, jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby wzmocnić swój system nerwowy, co jest kluczowe w radzeniu sobie z wypaleniem.

⭐️ Nauczysz się, jak wprowadzić proste, ale efektywne zmiany w swoim odżywianiu i stylu życia, aby lepiej dbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

JAK ZMIENI SIĘ TWOJE ŻYCIE, JEŚLI WYJDZIESZ Z WYPALENIA DZIĘKI AJURWEDZIE

☀️ poprawisz sprawność ciała 

☀️ odzyskasz radość życia i energię 

☀️ nawiążesz czułą relację z samą sobą

☀️ zyskasz czas na realizację swoich pasji 

☀️ odbudujesz relacje z bliskimi i znajomymi

Życie nie stanie się kolorową krainą bez trudnych i nerwowych sytuacji ale zmieni się Twoje nastawienie i reakcja na te sytuacje. Zdobędziesz umiejętność radzenia sobie w trudnych chwilach i zadbania o siebie na poziomie ciała, duszy i umysłu. Tylko całościowa troska o siebie przyniesie oczekiwany efekt. 

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KURSU

🟠 DEDYKOWANA PLATFORMA

Kurs odbędzie się na platformie szkoleniowej, po zakupie kursu otrzymasz dostęp do własnego konta, materiałów i nagrań. 

🟠 AUTORSKIE MODUŁY I LEKCJE

Kurs składa się z VII modułów. Każdy moduł rozpisany jest na lekcje. 

🟠 2 SPOTKANIA NA ŻYWO

W trakcie kursu odbędą się 2 spotkania, na których będziesz mogła zadawać pytania. Spotkania będą nagrane i udostępnione na platformie. 

🟠 WORKBOOK

Każda z uczestniczek otrzyma zeszyt ćwiczeń do samodzielnego przerabiania i utrwalenia materiału.

🟠 MATERIAŁY W FORMIE PDF

Każda z uczestniczek otrzyma materiały (przepisy, instrukcje, checklisty) w formie pdf do samodzielnego wydrukowania. 

🟠 ZAMKNIĘTA GRUPA

Uczestniczki kursu będą miały dostęp do zamkniętej grupy na fb. Będzie to przestrzeń wzajemnego wsparcia i będzie służyła do wymiany spostrzeżeń. Dzięki zamkniętej grupie będziesz mieć mozliwość możliwość szybkiego i bezpośredniego kontaktu z osobami z warsztatu i ze mną, jako opiekunem projektu. 

🟠 ROCZNY DOSTĘP

Materiały na platformie będą dostępne przez 12 miesięcy. 

Iwona Ciepał 

Certyfikowana Konsultantka Ajurwedy, refleksolożka, organizatorka I Festiwalu Ajurwedy w Krakowie.

Moje zainteresowanie holistycznym podejściem do życia zrodziło się z osobistej potrzeby.

W ciąży zachorowałam na ospę a osłabiony i zestresowany organizm łapał kolejne infekcje. Moje samopoczucie się pogarszało. W poszukiwaniu pomocy trafiłam na refleksoterapię, co stało się punktem zwrotnym. To wtedy doceniłam, że o stan swojego zdrowia można zadbać naturalnie a nie tylko łykając lekarstwa. 

Dzięki temu odkryciu mogłam w pełni zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Miałam energię by żyć pełnią życia, jednocześnie dbając o rodzinę i angażując się w pełny etat zawodowy.

Po wielu latach pracy w instytucji postanowiłam pójść za swoimi marzeniami. Wyszłam ze swojej strefy komfortu, zostawiając pracę na etacie i zakochałam się w Ajurwedzie. Teraz codziennie doświadczam jej wpływu na swoje życie i pragnę podzielić się tą cenną wiedzą z innymi. Moją misją jest pomaganie kobietom korzystać z Ajurwedy, aby mogły żyć w zachwycie i realizować swoje pasje.

Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia (kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach), członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy. Jestem organizatorką I Festiwalu Ajurwedy, który odbył się w styczniu 2023r. w Krakowie. 

Jestem także refleksologiem (ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii) oraz praktykiem Access Bars®.

Cały czas się doszkalam i pogłębiam wiedzę na różnych kursach. 

Ajurwedę praktykuję od 15  lat – począwszy od medytacji, przez jogę, aż po dietę. Wiedzę weryfikuję i wprowadzam do mojej codzienności. To dzięki stylowi życia, diecie i zabiegom, mam dobre samopoczucie, energię i motywację do działania. Kocham aktywność fizyczną, przede wszystkim tą, która daje mi możliwość kontaktu z przyrodą i możliwość docenienia jej piękna – wspinaczkę górską, wyprawy rowerowe czy jazdę na nartach.

Pomogłam wielu osobom, głównie kobietom, uporać się z dolegliwościami i poważnymi chorobami. 

12 (2)

Poznaj moc Ajurwedy, skorzystaj z prostych narzędzi i przywróć blask swojemu życiu.

CO MÓWIĄ INNI O IWONIE I JEJ PRACY

 

SPRAWDŹ JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE CI KURS

  1. Po zakończeniu kursu nie będziesz budzić się zmęczona, a każdy dzień stanie się pełen życia i pasji. 
  2. Kurs pomoże Ci odzyskać równowagę ciała, umysłu i duszy a to przełoży się na lepsze samopoczucie i więcej energii. 
  3. Dowiesz się jak wykorzystać w praktyce konkretne narzędzia i strategie ajurwedyjskie, aby radzić sobie z wypaleniem zawodowym i życiowym. 
  4. Otrzymasz wskazówki dotyczące diety, ćwiczeń, medytacji i innych praktyk, które pomogą Ci żyć zdrowiej i bardziej świadomie. 
  5. Nauczysz się praktycznych technik i narzędzi, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie ze stresem. Twój umysł będzie spokojniejszy a serce pełne radości. 
  6. Nawiążesz kontakty z innymi kobietami, które będą wsparciem w dążeniu do przezwyciężenia wypalenia i cieszenia się z życia. 
  7. Odzyskasz równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. 
  8. Kiedy odzyskasz równowagę i zdrowie, będziesz miała więcej czasu i energii na swoje pasje i marzenia – zrealizujesz to o czym zawsze marzyłaś. 

3 BONUSY, DZIĘKI KTÓRYM SZYBCIEJ ZOBACZYSZ REZULTATY

Nagranie webinaru ENERGIA ŻYCIA. ODZYSKAJ WITALNOŚĆ DZIĘKI NOWYM NAWYKOM – wartość 49 zł.

Nagrany webinar o nawykach ajurwedyjskich, które pozwolą Ci zachować dobre samopoczucie. Na webinarze poznasz jakie to nawyki, jak je wprowadzić do życia i wytrwać w ich stosowaniu. Nie musisz robić rewolucji w swoim życiu ale małymi krokami poczuć entuzjazm i pozytywne nastawienie.

Energia życia. Odzyskaj witalność dzięki dobrym nawykom

Nagranie webinaru REAKCJA AUTOIMMUNOLOGICZNA Z PERSPEKTYWY AJURWEDY – warTOŚĆ 99 zł

Nagrany webinar, na którym dowiesz się jak Ajurweda traktuje reakcje autoimmunologiczne tj. alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, insulinooporność, choroby tarczycy, choroba Leśniewskiego – Crohna itp. Z webinaru dowiesz się: jakie czynniki wpływają na rozwój chorób, czym są stany zapalne, skąd się biorą i jaki wpływ mają przewlekłe stany zapalne na organizm, jaki wpływ ma otoczenie na reakcje autoimmunologiczne, jak zmiana przekonań ma realny wpływ na zdrowie.

reakcja autoimmunologiczna z perspektywy ajurwedy (3)

Nagranie webinaru HARMONIA SMAKÓW W AJURWEDZIE – KLUCZ DO ZDROWIA I RÓWNOWAGI – wartość 49 zł. 

Podczas tego webinaru poznasz sześć podstawowych smaków w Ajurwedzie i ich wpływ na Twoją równowagę, rozumiesz, które smaki są korzystne dla Twojej konstytucji i stanu zdrowia, a które należy spożywać z umiarem, odkryjesz sekrety przygotowywania ajurwedyjskich dań, które wzmacniają Twoją witalność i równowagę, dowiesz się, jakie są zasady komponowania posiłków, aby wspierać zdrowie i dobre trawienie, otrzymasz praktyczne wskazówki, jak wprowadzić w życie zasady ajurwedyjskiego podejścia do jedzenia i smaków.

webinar dotyczący smaków w Ajurwedzie

W wersji PODSTAWOWEJ kursu otrzymasz:

✔️ 14 lekcji video w formie prezentacji/wykładów o wartości 700 zł 

✔️ 17 arkuszów do druku o wartości 340 zł 

✔️ workbook o wartości 89 zł 

✔️ dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku o wartości 300 zł 

✔️ dostęp do kursu na rok

Wartość kursu: 1429 zł

Cena kursu: 389 zł 

W wersji PREMIUM kursu otrzymasz:

✔️ 14 lekcji video w formie prezentacji/wykładów o wartości 700 zł 

✔️ 17 arkuszów do druku o wartości 340 zł 

✔️ workbook o wartości 89 zł 

✔️ dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku o wartości 300 zł 

✔️ dostęp do kursu na rok

BONUSY:

✔️ 2 sesje Q&A trwające 2h na żywo o wartości 1000 zł. sesje będą nagrywane i udostępnione 

✔️ Nagranie webinaru ENERGIA ŻYCIA. ODZYSKAJ WITALNOŚĆ DZIĘKI NOWYM NAWYKOM o wartości 49 zł.

✔️ Nagranie webinaru REAKCJA AUTOIMMUNOLOGICZNA Z PERSPEKTYWY AJURWEDY o wartości 99 zł

✔️ Nagranie webinaru HARMONIA SMAKÓW W AJURWEDZIE – KLUCZ DO ZDROWIA I RÓWNOWAGI o wartości 49 zł. 

Wartość kursu: 1429 zł

Wartość bonusów: 1417 zł 

Całkowita wartość: 2626 ZŁ

Cena kursu: 689 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 
Czy mogę zapłacić ratalnie?

Przy zapisach na kurs obowiązuje jedna płatność. Nie ma przewidzianej opcji ratalnej.

Kiedy otrzymam dostęp do platformy i wszystkich materiałów?

Dostęp do platformy otrzymasz od razu po zakupie. Materiały pojawią się na niej 5 lutego 2024 i będą sukcesywnie dodawane. 

Czy kurs zawiera same wykłady czy praktyczne elementy? 

Kurs zawiera nagrania, prezentacje, notatki, listy produktów, nagrania do praktyki własnej oraz zeszyt ćwiczeń. 

Czy lekcje w kursie trzeba robić po kolei? 

To jak będziesz przechodzić kurs zależy od Ciebie. Ja rekomenduję przerabiać po kolei i od razu wdrażać w życie. Układ modułów nie jest przypadkowy. 

Przez jaki okres będe mieć dostęp do platformy? 

Dostęp do platformy będziesz mieć przez rok od momentu zakupu. 

Czy kurs jest dla mnie jeżeli nie wiem nic o Ajurwedzie? 

Kurs jest dla każdego niezależnie od posiadanej wiedzy o Ajurwedzie. W I module kursu jest wprowadzenie do Ajurwedy. 

Czy kurs jest dla mnie jeśli mam problem z systematycznością wykonywania zadań?

Kurs jest tak stworzony, że możesz go przerabiać we własnym tempie ale nie zadziała jeśli nie będziesz stosować zawartych w nim wskazówek. 

Czy metody ajurwedyjskie są skuteczne w radzeniu sobie z wypaleniem i stresem?

Ajurweda jest starożytną nauką o życiu, która ma swoje korzenie Indiach i jest praktykowana od tysięcy lat. Istnieje wiele badań i świadectw potwierdzających skuteczność ajurwedy w poprawie ogólnego stanu zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Kurs oferuje praktyczne techniki oparte na tej sprawdzonej metodologii, dostosowane do współczesnych potrzeb.

Przywróć blask swojemu życiu i dołącz do kursu już teraz!

Jeśli ciągle jeszcze masz wątpliwości lub pytania, napisz do mnie na kontakt@yourveda.pl lub zadzwoń +48602343966.